Focus On
10 sekund
PobierzCzytaj PDFCzytaj online

Outsourcing&More (numer: 28 | maj-czerwiec 2016)

numer 28

maj-czerwiec 2016

Sprzedaż, to motor napędowy każdego przedsiębiorstwa i to temu tematowi przyjrzeliśmy się w majowym wydaniu Outsourcing&More. Opisaliśmy także drogę do zwiększenia liczby kobiet na stanowiskach kierowniczych, bezpieczeństwo danych, a także model zarządzania doświadczeniami klienta. Przedstawiamy relację z konferencji ITO&BPO Germany Forum w Berlinie i po raz kolejny zapraszamy na BVB Cup w Sopocie.
Outsourcing Portal

O magazynie

Outsourcing&More to bezpłatny, polsko-angielski magazyn wydawany w cyklu dwumiesięcznym w pełni poświęcony rynkowi outsourcingu w Polsce.

Nastawiony jest przede wszystkim na funkcję edukacyjną oraz informacyjną – udzielanie profesjonalnych porad, publikację ciekawych treści merytorycznych nawiązujących do tematu outsourcingu oraz rozpowszechnianie zapowiedzi najważniejszych wydarzeń branżowych z tej dziedziny.

Magazyn pełni rolę opiniotwórczą, przedstawia najnowsze trendy oraz wskazuje na najbardziej aktualne tematy powiązane z rynkiem outsourcingu w Polsce.

Główne cele

Celem nadrzędnym jest promocja rynku outsourcingowego w Polsce zarówno wśród inwestorów krajowych, jak i zagranicznych.

Ponadto celem magazynu jest aktywny rozwój branży, edukacja i inspirowanie środowiska menadżerów oraz przyszłej kadry pracowniczej.

Magazyn Outsourcing&More wraz z portalem OutsourcingPortal.pl ma na celu także zbudowanie platformy komunikacji między dostawcami a odbiorcami usług, tak by zainteresowane podmioty mogły w prosty sposób odnaleźć partnerów biznesowych oraz nowych klientów.

Grupa docelowa

Grupę docelową magazynu Outsourcing&More stanowi kadra zarządzająca wysokiego i średniego szczebla (tj. prezesi, dyrektorzy generalni, dyrektorzy finansowi, działy marketingu, finansów oraz handlowe) firm działających w sektorze outsourcingowym oraz firm korzystających z usług takich podmiotów, m.in. z branż BPO/SSC, HRO/RPO, Call/Contact Center, ITO, R&D, LPO, KPO, TSL, Facility Management czy Real Estate.

Ponadto pismo kierowane jest do polskich i zagranicznych inwestorów, usługodawców, przedstawicieli województw i miast, instytucji publicznych, ambasad oraz izb handlowych działających na terenie Polski jak i przy polskich ambasadach na terenie Europy. Każdy numer wydawany jest dwujęzycznie, co w znacznym stopniu podnosi skuteczność dotarcia do kwalifikowanej grupy docelowej magazynu.

Specyfikacja magazynu

rok ukazania: 2011
cykl wydawniczy: dwumiesięcznik
format: 203x275mm
objętość: 140-180 stron
okładka: kreda 200g + folia matowa 1+0
środek: kreda 115g
oprawa: klejona
nakład: 3 000 egz. (wersja drukowana) + nielimitowana wersja elektroniczna
cena: bezpłatny
wersja językowa: polsko-angielska
zasięg: ogólnopolski + konferencje, targi, seminaria i przedstawicielstwa handlowe zagranicą (partnerzy, ambasady, izby handlowe, uczelnie etc.)
dystrybucja: bezpośrednia kontrolowana, konferencje, targi, szkolenia, seminaria, partnerzy.

Poruszana tematyka

 • BPO – Outsourcing Procesów Biznesowych (Business Process Outsourcing)
 • Call/Contact Centre – tematyka dotycząca telecentrów, telefonicznych centrów obsługi klienta, wielokanałowej obsługi klienta
 • CFM – Car Fleet Management (Zarządzanie Flotami Samochodowymi)
 • CRM – tematyka dotycząca zarządzania relacjami z klientem (Customer Relationship Management)
 • Data Archiving – Archiwizacja Danych, Zarządzanie Dokumentami
 • F&A – tematyka finansowo-księgowa (Finance and Accounting)
 • FM – Outsourcing zarządzania nieruchomościami (Facility Management)
 • HRO – Outsourcing Procesów Zarządzania Kadrami (Human Resources Outsourcing)
 • ITO – Outsourcing Procesów IT (IT Outsourcing)
 • KPO – Outsourcing Procesów opartych o wiedzy (Knowledge Process Outsourcing)
 • LPO – Outsourcing Procesów Prawnych (Legal Process Outsourcing)
 • R&D – tematyka centrów badawczo-naukowych (Research and Development)
 • RPO – Outsourcing Procesów Rekrutacyjnych (Recruitment Process Outsourcing)
 • Software Development – tematyka dotycząca rozwoju nowych technologii
 • SFO – Outsourcing Sprzedaży (Sales Force Outsourcing)
 • TSL – Transport, Spedycja, Logistyka
Oraz inne zagadnienia związane z takimi zjawiskami jak Nearshoring, Offshoring, Outsourcing, Captive Centres, etc.


Dystrybucja

Dystrybucja kontrolowana do instytucji publicznych (urzędy miast, województw, ambasady, czytelnie, izby handlowe etc.), uczelni państwowych i prywatnych, przedstawicieli SSE oraz PPT; (aktualizacja bazy po stronie Outsourcing&More).

Dystrybucja kontrolowana do kwalifikowanej grupy czytelników B2B; (rejestracja podmiotów poprzez stronę www.outsourcingandmore.pl). Dystrybucja bezpośrednia podczas najważniejszych imprez branżowych. Nielimitowana wersja elektroniczna dla pozostałych, zainteresowanych osób; (PDF na stronie internetowej magazynu; wersja on-line w serwisie www.issuu.com; dystrybucja bezpośrednia do partnerów). Po ukazaniu się każdego numeru publikacja wszystkich materiałów w serwisie OutsourcingPortal.
bg

Reklama

Dlaczego warto reklamować się w Outsourcing&More?

Outsourcing&More trafia do rąk świadomych i poszukujących określonych rozwiązań odbiorców. Dystrybucja magazynu jest w pełni kontrolowana, zaś baza adresowa odbiorców jest regularnie weryfikowana i aktualizowana.

Outsourcing&More pełni przede wszystkim funkcję edukacyjną oraz informacyjną; nie jest folderem reklamowym w związku z czym powierzchnie reklamowe nigdy nie przekroczą 20% jego całkowitej objętości. Reklama w Outsourcing&More to jedna z najkorzystniejszych możliwości promocji Państwa firmy – wysoki nakład drukowany oraz nielimitowany nakład elektroniczny sprawiają, że koszt dotarcia do odbiorcy jest relatywnie niski.

Outsourcing&More jest znanym, cenionym i dobrze rozpoznawalnym tytułem na rynku. Dzięki rozwiniętej współpracy z wieloma partnerami (m.in. PAIiIZ, ASPIRE, Forum Call Center, Outsourcing Verband, Nowy Adres, Bluevine), jesteśmy obecni na najważniejszych imprezach branżowych w Polsce, jak również zagranicą.

reklama@outsourcingandmore.pl
bg

Numery

Outsourcing&More (numer: 28 | maj-czerwiec 2016)

numer: 28

maj-czerwiec 2016

Liczba pobrań: 202
Sprzedaż, to motor napędowy każdego przedsiębiorstwa i to temu tematowi przyjrzeliśmy się w majowym wydaniu Outsourcing&More. Opisaliśmy także drogę do zwiększenia liczby kobiet na stanowiskach kierowniczych, bezpieczeństwo danych, a także model zarządzania doświadczeniami klienta. Przedstawiamy relację z konferencji ITO&BPO Germany Forum w Berlinie i po raz kolejny zapraszamy na BVB Cup w Sopocie.
Outsourcing&More (numer: 27 | marzec-kwiecień 2016)

numer: 27

marzec-kwiecień 2016

Liczba pobrań: 1502
Outsourcing jest obecny w wielu dziedzinach biznesu. Jedną z najpopularniejszych jest branża IT. To temu tematowi poświęciliśmy najwięcej miejsca w bieżącym wydaniu Outsourcing&More. W sekcji wywiadów zapraszamy na dwa: z Oliverem Berksem, z którym rozmawialiśmy o celach biznesowych HPE BPS Poland oraz z Loredaną Niculae z NNC Services, która opisała rynek IT w Rumunii.
Outsourcing&More (numer: 26 | styczeń-luty 2016)

numer: 26

styczeń-luty 2016

Liczba pobrań: 939
Rok 2016 rozpoczęty, to dobry okres aby pochylić się nad trendami. W bieżącym numerze opisujemy m.in. wyzwania finansowo-księgowe w obsłudze branży hurtowej, a także umowy terminowe po nowelizacji kodeksu pracy. W publikacjach dotyczących rynku pracy odpowiadamy na pytanie – więcej zadań, czy więcej pieniędzy?
Outsourcing&More (numer: 25 | listopad-grudzień 2015)

numer: 25

listopad-grudzień 2015

Liczba pobrań: 1481
Outsourcing i usługi dla biznesu są obecne na całym świecie i stale się rozwijają. W bieżącym wydaniu Outsourcing&More opisujemy jak wygląda sektor IT na Ukrainie, skupiamy się także na zarządzaniu procesami oraz dążeniu do doskonałości w środowisku outsourcingowym. W Best2Invest zamieściliśmy informacje o kapitale zagranicznym w polskich miastach oraz dwa raporty, w których przedstawiamy prognozę dla warszawskiego rynku nieruchomości oraz informujemy o rosnącym niedoborze talentów.
Outsourcing&More (numer: 24 | wrzesień-październik 2015)

numer: 24

wrzesień-październik 2015

Liczba pobrań: 1774
Wrześniowe wydanie Outsourcing&More zawiera przegląd najnowszych i najważniejszych publikacji dotyczących usług dla biznesu. Wywiad numeru to rozmowa ze Scottem Newmanem ze State Street. W dodatku Best2Invest główny nacisk położyliśmy tym razem na kwestie szkolnictwa i nauczania języków obcych w Polsce.
Outsourcing&More (numer: 23 | lipiec-sierpień 2015)

numer: 23

lipiec-sierpień 2015

Liczba pobrań: 2110
Lipcowe wydanie Outsourcing&More przynosi wiele zmian w formacie magazynu, a to dzięki Waszym uwagom i sugestiom. Po raz pierwszy prezentujemy informacje z miast zebrane w jednym uporządkowanym dodatku – Best2Invest. Zapraszamy na wywiad z Prezesem LeasePlan – Sławomirem Wontruckim. Doradzamy również jak znaleźć idealne biuro i dokładamy garść informacji ze świata Call Contact Center.
Outsourcing&More (numer: 22 | maj-czerwiec 2015)

numer: 22

maj-czerwiec 2015

Liczba pobrań: 2699
W majowym wydaniu Outsourcing&More zapraszamy na wywiad z Debi Hamill, Prezes IAOP. Najnowsze publikacje branżowe prezentują DTZ i Page Personnel. Prezes Zarządu ASM GROUP tłumaczy czym jest outsourcing sił sprzedaży, ekspert City Bell doradza o roli komunikacji w biznesie, a PAIiIZ prezentuje najnowszy raport o 10-leciu sektora nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce. Przedstawiamy nową sekcję poświęconą budynkom biurowym i zamieszczamy kolejny felieton z cyklu „Sex, Guns & Real Estate.
Outsourcing&More (numer: 21 | marzec-kwiecień 2015)

numer: 21

marzec-kwiecień 2015

Liczba pobrań: 2819
W bieżącym wydaniu Outsourcing&More zapraszamy do lektury wywiadu z Colinem Waddellem, Dyrektorem Zarządzającym CBRE w Polsce. Wśród publikacji znajdziecie Państwo relację z IAOP 2015 Outsourcing World Summit, które miało miejsce w Phoenix w USA. W części raportów swoimi najnowszymi danymi dzielą się Randstad w odniesieniu do rynku pracy oraz Cushman&Wakefield opisując warszawski rynek nieruchomości biurowych. Od bieżącego wydania rozpoczęliśmy cykl kilku nowych felietonów, poświęconych tematyce rozwoju przedsiębiorczości, konsultingu oraz wizerunku menedżera.
Outsourcing&More (numer: 20 | styczeń-luty 2015)

numer: 20

styczeń-luty 2015

Liczba pobrań: 3925
Bieżące wydanie to prezentacja 99 osobowości polskiego outsourcingu. Zamieszczamy także listę laureatów konkursu Outsourcing Stars 2014. CBRE zapowiada dobry rok na rynku nieruchomości, a Tomasz Hanczarek (Work Service) pisze o polskim rynku pracy.
Outsourcing&More (numer: 19 | listopad-grudzień 2014)

numer: 19

listopad-grudzień 2014

Liczba pobrań: 2985
W bieżącym wydaniu Outsourcing&More w roku 2014 skupiliśmy się na rynku niemieckim i zamieściliśmy dwa wywiady z wybitnymi ekspertami branży outsourcingu w Niemczech. Raport HR przedstawia Kelly Services, a najnowsze informacje z rynku nieruchomości opisują eksperci z JLL. Sektor outsourcingu zyskał globalny certyfikat dedykowany pracownikom, o czym informujemy w publikacji CIMA. A na koniec Art PM wyjaśnia co oznacza skrót HPT.
Outsourcing&More (numer: 18 | wrzesień-październik 2014)

numer: 18

wrzesień-październik 2014

Liczba pobrań: 3877
Wrześniowe wydanie Outsourcing&More to między innymi wywiad z Davidem Cohenem z LinkedIn, publikacja Kamili Wykroty z DTZ o tym jak outsourcing napędza rozwój regionalnego rynku biur, o Assessment Center słów kilka dzięki uprzejmości Piotra Chojnackiego z HAYS Poland, a także mecenas Mateusz Chudzik doradza jak rozpocząć działalność gospodarczą w Polsce. Tym razem opisujemy także kolejne stanowiska z branży outsourcingowej: Ekspert ds. Compliance oraz Subject Matter Expert. Zapraszamy do lektury!
Outsourcing&More (numer: 17 | lipiec-sierpień 2014)

numer: 17

lipiec-sierpień 2014

Liczba pobrań: 4161
W lipcowo-sierpniowym wydaniu Outsourcing&More zapraszamy na wywiad z kluczowymi osobami branży outsourcingowej – Sławomirem Majmanem, Prezesem PAIiIZ oraz Gautam’em Thakkar’em – Prezesem Infosys BPO. Poza wywiadami kolejny zakres informacji z polskich miast, raporty branżowe i opisy stanowisk. Zapraszamy.
Outsourcing&More (numer: 16 | maj-czerwiec 2014)

numer: 16

maj-czerwiec 2014

Liczba pobrań: 5358
Maj to w Polsce okres wielu wydarzeń sektora outsourcingu. Będziemy obecni na tych najważniejszych z naszym najnowszym wydaniem, w którym zamieściliśmy wywiad z polskim Guru BPO – Romkiem Lubaczewskim. Dodatkowo piszemy o Radomiu jako outsourcingowym zapleczu dla Warszawy, IX Polish Outsourcing Forum w Berlinie, zamieszczamy porady prawne, opis gambitu renegocjacji według CBRE i wiele innych artykułów – Zapraszamy do lektury majowo-czerwcowego wydania Outsourcing&More!
Outsourcing&More (numer: 15 | marzec-kwiecień 2014)

numer: 15

marzec-kwiecień 2014

Liczba pobrań: 7132
Wraz z marcowym wydaniem Outsourcing&More rozpoczynamy prezentację kolejnego polskiego miasta, w którym branża outsourcingowa stanowi istotną gałąź gospodarki – Miasto Bydgoszcz. W bieżącym wydaniu publikujemy także wywiad z Michałem Gierczakiem – Prezesem Connectis, prezentujemy raporty CBRE oraz Randstad, opisy stanowisk w branży outsourcingowej oraz kolejną odsłonę najlepszych budynków biurowych w Polsce.
Outsourcing&More (numer: 14 | styczeń-luty 2014)

numer: 14

styczeń-luty 2014

Liczba pobrań: 5379
Styczeń to dobry okres na roczne podsumowania, które ujęliśmy w najnowszym wydaniu Outsourcing&More. Z nowym rokiem przechodzimy też zmiany w treści naszego magazynu i tym samym wprowadzamy poza poradami prawnymi, informacje o ergonomii pracy, stanowiskach pracy oferowanych przez branżę outsourcingową i wiele innych ciekawych tematów. Zapraszamy do lektury.
Outsourcing&More (numer: 13 | listopad-grudzień 2013)

numer: 13

listopad-grudzień 2013

Liczba pobrań: 5447
Zapraszamy do lektury najnowszego wydania Outsourcing&More. W listopadowo-grudniowym numerze dotarliśmy na Śląsk i do Katowic, czym zamykamy naszą dwuletnią podróż po kraju. Branżą, na której mocniej się skupiliśmy jest tym razem LPO – Outsourcing Usług Prawniczych. Dziękujemy kancelariom Wardyński i Wspólnicy oraz Chudzik i Wspólnicy za podzielenie się wiedzą. Okres jesienny jest bogaty w wiele wydarzeń branżowych i im też poświęciliśmy miejsce na naszych stronach. Przy lekturze zapraszamy już teraz na Nowy Rok – przyniesie on wiele zmian!
Outsourcing&More (numer: 12 | wrzesień-październik 2013)

numer: 12

wrzesień-październik 2013

Liczba pobrań: 5914
Wydanie wrześniowo-październikowe dedykujemy tematyce Outsourcingu IT. Wśród wielu tematów na stronach magazynu zamieściliśmy publikacje o IT Contractingu, Big Data, wywiad z Aiton Caldwell, opis Klastra IT i wiele innych. Do grona opisywanych regionów dołączyliśmy województwo Opolskie. Opole położone pomiędzy Katowicami a Wrocławiem, stało się miastem z perspektywami do rozwoju sektora Outsourcingu w Polsce. Zapraszamy na wywiad z Wice Prezydentem Opola – Arkadiuszem Wiśniewskim oraz do lektury wielu tekstów o tym rozwojowym mieście.
Outsourcing&More (numer: 11 | lipiec-sierpień 2013)

numer: 11

lipiec-sierpień 2013

Liczba pobrań: 6103
Kolejnym miejscem w outsourcingowej podróży po Polsce jest województwo kujawsko-pomorskie. Miasto Bydgoszcz to siedziba takich firm jak Atos, Centrum Operacyjne Banku Pocztowego, Alcatel-Lucent. To region w którym co roku uczelnie wyższe kończy 22.000 absolwentów i regularnie zasila między innymi branżę ICT. W naszym poradniku outsourcingowym tym razem skupiamy się na usługach archiwizacji. Piotr Rutkowski po raz kolejny doradza w wyborze żony, a Outsourcing-Verband odkrywa karty dotyczące exportu usług na rynek niemiecki.
Outsourcing&More (numer: 10 | maj-czerwiec 2013)

numer: 10

maj-czerwiec 2013

Liczba pobrań: 4439
Outsourcing Sił Sprzedaży, Merchandising, Tajemniczy Klient - czyli metody zewnętrznego wsparcia procesów sprzedażowych. Kielce, województwo świętokrzyskie i Polska Wschodnia. Relacje z konferencji branżowych, eksport usług IT do Niemiec. Te i wiele innych ciekawych informacji ze świata outsourcingu znajdziecie w majowo - czerwcowym wydaniu Outsourcing&More.
Outsourcing&More (numer: 9 | marzec-kwiecień 2013)

numer: 9

marzec-kwiecień 2013

Liczba pobrań: 5872
2.978,25 PLN – przeciętne wynagrodzenie brutto, 34.532m2 powierzchni biurowej, 14.551 absolwentów szkół wyższych rocznie, 1.076,29ha powierzchni Specjalnych Stref Ekonomicznych – te i wiele innych informacji na temat województwa warmińsko-mazurskiego znajdziecie Państwo w marcowym wydaniu Outsourcing&More. Dodatkowo, tematem numeru jest branża TSL – Transport, Spedycja i Logistyka – materiał przygotowany dzięki współpracy z Polską Izbą Spedycji i Logistyki.
Outsourcing&More (numer: 8 | styczeń-luty 2013)

numer: 8

styczeń-luty 2013

Liczba pobrań: 6647
15 outsourcingowych podsumowań roku, 15 opinii i przewidywań w odniesieniu do branży na rok 2013! Wszystko co najważniejsze o atrakcyjności inwestycyjnej Lublina oraz opis rynku Real Estate, a w tym zielone budynki, wpływ ceny i lokalizacji na proces decyzyjny inwestorów, wycena nieruchomości biurowych. Te i wiele innych publikacji, raportów, wywiadów znajdziecie Państwo w styczniowym wydaniu Outsourcing&More.
Outsourcing&More (numer: 7 | listopad-grudzień 2012)

numer: 7

listopad-grudzień 2012

Liczba pobrań: 8594
11 rzeczy, które musisz wiedzieć o Outsourcingu HR! Właśnie pojawił się najnowszy numer Outsourcing&More. Bieżące wydanie zostało przygotowane przy współpracy i pod patronatem merytorycznym Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami. Partnerami wydania są również GoldenLine oraz PwC. Listopadowy Outsourcing&More porusza wiele tematów z branży HR. Opisywanym regionem jest Wrocław.
Outsourcing&More (numer: 6 | wrzesień-październik 2012)

numer: 6

wrzesień-październik 2012

Liczba pobrań: 7219
Tym razem piszemy o Call i Contact Centre oraz o Wielkopolsce, Poznaniu, Pile, Radomiu, Fundacji Wybieram Kielce, Coworkingu ...., wywiady z Wojciechem Skrudlikiem - Dyrektorem Zarządzającym MAN Accounting Centre, Jerzym Stępniem - Vice Prezydentem Poznania, Tomkiem Podolakiem - Szefem Linkleaders ... będzie też o negocjacjach międzykulturowych i mediach społecznościowych w obsłudze klienta
Outsourcing&More (numer: 5 | lipiec-sierpień 2012)

numer: 5

lipiec-sierpień 2012

Liczba pobrań: 8029
Witamy w Łodzi, najszybciej rozwijającej się lokalizacji outsourcingowej w ubiegłym roku. W bieżącym numerze przedstawiamy Łódź, wojewódzwtwo łódzkie, wywiad z Panią Prezydent Hanną Zdanowską, profile firm outsourcingowych, opis Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz wiele innych ciekawych inicjatyw jakie są podejmowane w Łodzi. Tematem numeru jest Car Fleet Management, czyli outsourcing w zarządzaniu flotami samochodowymi, uzupełnieniem tematyki CFM jest wywiad z Bartłomiejem Dębskim, który przedstawia usługi monitoringu samochodów z wykorzystaniem GPS.
Outsourcing&More (numer: 4 | maj-czerwiec 2012)

numer: 4

maj-czerwiec 2012

Liczba pobrań: 5424
Majowy numer Outsourcing&More został przygotowany we współpracy z ASPIRE, PwC oraz Business In Malopolska i miał swoją premierę na dorocznej konferencji Acting Local Winning Global 2012 "How Big Can We Grow" jaka odbyła się w dniach 24-25 maja 2012 w Hotelu Sheraton w Krakowie. To właśnie Kraków i województwo małopolskie w bieżącym numerze są prezentowane jako lokalizacje outsourcingowe, a głównym merytorycznym tematem są usługi finansowo księgowe (F&A). Zapraszamy.
Outsourcing&More (numer: 3 | marzec-kwiecień 2012)

numer: 3

marzec-kwiecień 2012

Liczba pobrań: 5699
Bieżący numer poświęcamy województwu mazowieckiemu. To centralne województwo w Polsce, gdzie zlokalizowane są również główne instytucje zajmujące się pozyskiwaniem zagranicznych inwestorów. W numerze prezentujemy profil Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych oraz wywiad z Prezesem PAIiIZ – Sławomirem Majmanem. Wśród publikacji przedstawiamy również opis branży KPO – Knowledge Process Outsourcing, zajmującej się outsourcingiem procesów opartych o zaawansowaną wiedzę – Zapraszamy.
Outsourcing&More (numer: 2 | styczeń-luty 2012)

numer: 2

styczeń-luty 2012

Liczba pobrań: 7400
W drugim numerze Outsourcing&More omówiona została tematyka BPO, przedstawiająca zarówno opis branży, raporty jak również stanowiska ekspertów. Styczniowy numer magazynu przedstawia także kluczowe dla inwestorów informacje oraz raporty dotyczące woj. pomorskiego.
Outsourcing&More (numer: 1 | listopad-grudzień 2011)

numer: 1

listopad-grudzień 2011

Liczba pobrań: 6517
Pierwszy numer Outsourcing&More zawiera szczegółowe omówienie województwa zachodniopomorskiego oraz prezentacji miasta Szczecin pod względem inwestycji outsourcingowych (rynek nieruchomości, zasoby ludzkie etc.). Przybliżona zostanie także tematyka Shared Services Center, opisująca charakterystykę branży. Ponadto zaprezentowane będą walory Słupskiej Strefy Ekonomicznej.
bg

Kontakt

www.riposta.pl
ul. Dolna 21b lok. 40,
00-773 Warszawa
tel: +48 22 213 02 45
fax: +48 22 213 02 49
redakcja@outsourcingandmore.pl
bg

Zamów magazyn

Magazyn Outsourcing&More w wersji drukowanej wysyłany jest jedynie do firm i instytucji prowadzących działalność na terenie Polski. Osoby prywatne oraz firmy z zagranicy mają możliwość pobrania bezpłatnej, elektronicznej wersji magazynu.

bg
PLIKI COOKIES: Stosujemy pliki cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies. Zamknij

POLITYKA COOKIES

Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.

Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu Outsourcing Portal i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.

Podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu pliki cookies oraz uzyskującym do nich dostęp jest operator Serwisu - Riposta Doktór Sp. J.

Pliki cookies wykorzystywane są w celu:

 • dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;
 • tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;
 • utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła.

W ramach Serwisu stosowane są dwa zasadnicze rodzaje plików cookies: „sesyjne” (session cookies) oraz „stałe” (persistent cookies). Cookies „sesyjne” są plikami tymczasowymi, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika do czasu wylogowania, opuszczenia strony internetowej lub wyłączenia oprogramowania (przeglądarki internetowej). „Stałe” pliki cookies przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika przez czas określony w parametrach plików cookies lub do czasu ich usunięcia przez Użytkownika.

W ramach Serwisu stosowane są następujące rodzaje plików cookies:

 • „niezbędne” pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach Serwisu;
 • pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach Serwisu;
 • „wydajnościowe” pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych Serwisu;
 • „funkcjonalne” pliki cookies, umożliwiające „zapamiętanie” wybranych przez Użytkownika ustawień i personalizację interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi Użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.;
 • „reklamowe” pliki cookies, umożliwiające dostarczanie Użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.

W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).

Operator Serwisu informuje, że ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu.

Pliki cookies zamieszczane w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i wykorzystywane mogą być również przez współpracujących z operatorem Serwisu reklamodawców oraz partnerów.

Więcej informacji na temat plików cookies dostępnych jest w sekcji „Pomoc” w menu przeglądarki internetowej.

Zamknij